فرياد عدالت

اجتماعي سياسي کرمانشاه

مدیر محترم سایت فریاد عدالت باسلام خواهشمندیم درد دل و مشکلات ادراه پست شهرستان جوانرود را در صفحه اصلی سایت خود درج فرمایید .
از مدت دوسال است که کیفیت توزیع مراسلات و نامه های مردمی در جوانرود به همراه توزیع قبضهای تلفن در حد بسیاری پایینی نزول کرده و مردم محله های مختلف به علت نرسیدن قبض تلفن و ثابت و همراه و سیم کارتهای ایرانسل خود از ارداه پست این شهرستان گله مند هستند . بعضا سیم کارتهای اهدایی شرکت ایرنسل به نام جوانان امده در بازار ازاد فروخته میشود و زمانی هم که به ادراه پست مراجعه میشود و اعتراض میکنی . کارمندان نامه رسان و شاغل در انجا می گویند که نماینده و فرماندار و اقای مهدوی فر مدیرکل پشت ما هستند و هرکاری دلت می خواهد برو انجام بده و می گویند برو شکایت کن . واقعا من نمی دانم وقتی که برای انجام یک خمات جزیی به پست مراجعه میکنی چرا اینگونه مورد بی توجهی کارمندان واقع میشوی و چرا باید نماینده محترم و فرماندار گرانقدر یک شهرستان که باید همه هم و غم انها رسیدگی به مشکلات عموم مردم باشد به مسایل جزئی و ویزه خواری دامن بزنند و مردم اینگونه باید چوب باند بازی و پارتی بازی در ادارات را بخورند و کارمندان وقیحانه از پاسخگویی به مردم فرار کنند . واقعا باید از اقای مهدوی فر باید سوال کرد. ایا اقای مهدوی فر ملاکهای شایسته سالاری سر بریدن گوسفند و مهمانی گرفتن برای نماینده مجلس وو...... است و اوردن سوغات و هدیه شبه ناک از سوی کارمندان سات و...... .. واقعا بسیار جای تاثر وجود دارد چه کسی پاسخگوی وضع نابسامان ارائه خدمات پستي در جوانرود و روانسر است .چنیدن نفر در وانسر در باجه پستس کار میکنند و وقتی مراجعه میکنی هرکسی بای یک کامپیوتر بازی میکند و ...... با تشکر یک مراجعه کننده جوانرودی
فريادعدالت: انعكاس مطلب فوق دليل بر تاييد ويا رد توسط مدير ودست اندركاران وبلاگ نيست و جوابيه نيز درصورت ارسال منعكس خواهد شد.
+ نوشته شده در  ساعت   توسط سيدمرتضي  |